Jak usunąć aplikację Facebooka ze swojego kanału informacyjnego?

Chociaż bardzo kocham moich znajomych z Facebooka, istnieją aplikacje, których nie chcę lub nie muszę widzieć, zapychając mój kanał informacyjny. Aplikację można usunąć z kanału informacyjnego, choć nie jest to oczywiste, i nie będziesz musiał odprzyjaźnić się ze swoim pierwszym chłopakiem.

W tym przykładzie użyjmy… hmm… nie wiem… a może Mafia Wars? Chociaż jestem podekscytowany, że tak wielu ludzi lubi grać w to na Facebooku, nie gram, a aktualizacje statusu informujące, że właśnie dostałeś nową broń lub zabiłeś złego faceta, absolutnie nic dla mnie nie znaczą. A kiedy jestem naprawdę zajęty i próbuję się w to wplątać, są kompletnie denerwujące.

Więc oto, co robisz.

Zaloguj się do Facebooka i przejdź do swojej strony głównej
Po lewej stronie znajduje się kanał informacyjny. Kliknij łącze high league właściciel Więcej, aby wyświetlić listę aplikacji.
Wybierając jedną z aplikacji (hm… Mafia Wars), możesz filtrować kanał wiadomości, aby wyświetlać tylko aktualizacje Mafia Wars.
Najedź kursorem na jedną z aktualizacji statusu, a ukryty przycisk Ukryj pojawi się magicznie. Tak, logika nie ma zastosowania, gdy musimy odkryć przycisk ukrywania.
Kliknij przycisk Ukryj. Poprosi Cię o wybranie, czy chcesz ukryć osobę, która ma aktualizację, czy Aplikację. Ponieważ kocham moich przyjaciół, zamierzam wybrać opcję Ukryj aplikację (Mafia Wars). A potem puf! odeszło.
Kanał wiadomości będzie teraz pusty, ponieważ przefiltrowaliśmy go, aby wyświetlać tylko aktualizacje z aplikacji, którą właśnie usunęliśmy. Po prostu kliknij kanał aktualności w lewym górnym rogu, a ponownie zobaczysz wszystkie aktualizacje.

By Richard
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.