Przemyślane długopisy jako skuteczne narzędzia marketingu promocyjnego – nie prezenty

Czy kiedykolwiek widziałeś, jak używają długopisu w telewizji, aby uratować komuś życie? Chociaż nigdy nie możesz użyć długopisu do stworzenia awaryjnych dróg oddechowych, długopisy są doskonałym promocyjnym środkiem marketingowym … jeśli są poparte skutecznym, kreatywnym pomysłem.

visit https://matrixmarketing.pl/

Najpierw słowo ostrzeżenia. Istnieje ogromna różnica między tanim długopisem a niedrogim długopisem. Pamiętaj, nawet jeśli chcesz po prostu wręczyć długopis każdej Jill, Johnowi i Samantha, którzy przechodzą obok Twojego stoiska targowego, jakość tego, co rozdajesz, jest odzwierciedleniem Ciebie i Twojej firmy.

Załóżmy tutaj, że mówimy o promocyjnych cenach długopisów w przedziale od 0,30 do 0,50 centa za sztukę i niedrogich długopisach upominkowych. Przyjrzyjmy się różnym typom.

Najtańszym długopisem, jaki możesz kupić, jest długopis typu cap-off. Krok powyżej ołówka, są one, ogólnie rzecz biorąc, tanie. Można je kupić za jedyne 11 centów za sztukę. Uważam, że są stratą pieniędzy. Ludzie gubią czapkę, zaznaczają ubranie, a potem wyrzucają długopis. Jeśli płynne pisanie długopisem i Twój wizerunek są dla Ciebie ważne, możesz zrobić o wiele lepiej.

Długopisy typu Twist to krok naprzód w stosunku do skuwki. Można znaleźć typu twist, które piszą przyzwoicie. Wadą jest to, że często wymagają dwóch rąk do obsługi. Dla wielu to zbyt duży kłopot, zwłaszcza jeśli zwykle mają coś w ręku, na przykład podkładkę do przyjmowania zamówień. W przypadku długopisu obrotowego w niższym przedziale cenowym trudno jest również znaleźć długopis, który ma płynne działanie obrotowe.

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem w przypadku długopisu promocyjnego jest wysuwany długopis, znany również jako długopis typu klik. Cechą charakterystyczną tego typu pióra jest obsługa jedną ręką. Chcesz takiego, który ma mocne, responsywne kliknięcie i oczywiście płynne pisanie.

Załóżmy, że potrzebujesz wysuwanego długopisu do promocji swojej firmy. Następnie zastanów się, co chcesz odcisnąć na piórze. Różne długopisy oferują różne opcje nadruku i rozmiary. Chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie długopis ma wystarczająco dużą powierzchnię nadruku, aby czytelnie nadrukować Twoje logo lub inne informacje.

Kolejną kwestią są kolory nadruku. Jeśli absolutnie musisz mieć nadruk wielokolorowy, zawęzi to wybór i zwiększy koszty. Jednokolorowy nadruk poszerzy Twój wybór i obniży koszty.

Więc wybrałeś pióro, które jest odpowiednie dla Twoich potrzeb i budżetu. Przyjrzyjmy się kilku sposobom wykorzystania tego pióra do promocji. Chociaż nie wszystkie z poniższych mogą być odpowiednie w Twojej konkretnej sytuacji, zamierzam malować szerokim pędzlem, próbując wygenerować dla Ciebie kilka możliwych pomysłów.

Grudkowa poczta. Pióro jest lekkie, ale powoduje zniekształcenie zwykłej koperty na tyle, że zwykle zostanie otwarte. Jeśli wysyłasz list do potencjalnych klientów i chcesz zwiększyć szansę na otwarcie listu, zrobi to długopis. Połącz ten pomysł z Prize Derby lub Design Contest (wyjaśnione później), a możesz mieć prawdziwą promocję na swoich rękach.

Ukierunkowane miejsce docelowe. Gdzie spędza czas Twoi docelowi odbiorcy? Czy Twoi docelowi odbiorcy często odwiedzają lokalną kawiarnię? Być może salon fryzjerski jest najlepszym miejscem do kierowania reklam na Twój rynek. Często zostawiam artykuły promocyjne, takie jak długopisy i notatniki, na ladzie w lokalnej izbie handlowej, której jestem członkiem? A co z Twoją siłownią lub klubem fitness? Gdziekolwiek twój cel spędza czas lub bywa często, zapytaj właściciela lub kierownika, czy możesz tam zostawić zapas długopisów.

Szybkie losowanie McGraw. Mniej więcej cztery razy w tygodniu jestem gdzieś, gdzie ktoś pyta: „Kto ma długopis?”. Zwykle jako pierwszy oddaję długopis z nadrukiem. Kluczowy punkt: Długopis, który otrzymuje się w potrzebie, jest bardziej ceniony niż ten, który jest po prostu dawany, gdy nie ma potrzeby.

Zapomnij długopis. Używaj długopisu i zostawiaj go za każdym razem, gdy podpisujesz rachunek karty kredytowej. Nie ma znaczenia, czy jest to stacja benzynowa, restauracja czy sklep detaliczny. Zostaw swój długopis, wiesz… jako służbę publiczną!

Użycie oparte na uprawnieniach. Rozważ zaprzyjaźnienie się z właścicielami lokalnych restauracji, których klienci mogą być Twoimi potencjalnymi klientami. Następnie uzyskaj pozwolenie na zaopatrzenie kelnerów w swój długopis. Zachęć ich, aby pozwolili patronom „przesuwać” piórem. Jeśli wybierzesz odpowiedni, niedrogi wysuwany długopis, będą chcieli.

By Richard
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.